Біокаміни настінні і принцип роботи

Біокаміни настінні і принцип роботи

камін. Зачувши це слово, вмить з’являється асоціація зі старим замком, обвівшім плющем, з величезною залою заставленій антикварними меблями, на найбільш видному місці — камін, адже в ті часи він був не тільки об’єктом декору, але і призначався для підсвічування приміщення і його обігріву. Коли в небі починають з’являтися перші зірки, вся сім’я розташовується біля каміна, щоб відпочити, обговорити майбутні справи, обмінятися радощами і негараздами. Тріщать поліна, зачаровує вогонь і домашнє тепло утворює задушевний тон і романтичну атмосферу.

У наші дні на зміну традиційному, приходить биокамин. Що він собою являє? Біокамін — це камін працює на органічному паливі. Будова його вкрай нехитро, підстава утворює вогнетривкий подіум з однією або декількома біогорелкамі (нагрівальними елементами), укомплектований оберігає корпусом з нержавіючої сталі.

Біокаміни настінні і біопаливо в біокамінах

Не всі сучасні люди стали прихильниками модних і широко поширених в наші дні стилів і напрямків, наприклад, такого, як hi-tech — з його якоїсь "наріжним" і манірністю в інтер’єрі приміщення. На даний момент більшість людей прагнуть прикрасити своє житло, відповідно усталеним звичаям своїх предків, чого дуже просто добитися з домашнім теплом домашнього вогнища. Якісно для цього підійде вельми поширений в даний момент биокамин.

біокаміни настінні

Біокаміни настінні, властивості біоетанолу

Біоетанол — альтернативне енергетичне пальне, яке в наш час набуває все більшої популярності. Регулярно відтворений екологічно чистий ресурс є повноцінною зміною палива, які промишляли з надр Землі, так як допомагає сильно зменшити викид шкідливих виділень. Продуктами вигоряння біопалива останнього покоління стають вода з вуглекислим газом, при цьому виключається випуск токсичного діоксиду вуглецю. Варто відзначити і те, що викид вуглекислого газу відбувається в малій кількості і прирівнюється тому обсягу, який було вжито рослинами в ході їх зростання. В рівній мірі як і те, що в процесі його виготовлення було використано природну бродіння. За твердженнями вчених, наприклад, використання біопалива в двигунах внутрішнього згоряння не порушує ні хімічного, ні теплового рівноваги Землі. Оскільки, одержуваний з рослинної вихідної сировини біоетанол, не сприяє накопиченню вуглекислого газу і тепла в атмосфері, що в цілому веде до глобального видозміни клімату, в зв’язку з початком "парникового ефекту". З великим розмахом вживається такий вид пального і в біокамінах.

Біокаміни настінні, завдяки чому слід замовити

Чому можна купити біокаміни для декорації інтер’єру приміщення житла, квартири або як каміни для заміського будинку? На сьогоднішній день клієнтів дуже нелегко вразити комфортністю і вишуканістю, проте наші біокаміни виділяються з безлічі пропозицій своїм європейським споживчою якістю, практичністю, незначною ціною і дизайном, який підходить практично в будь-якій стиль інтер’єру приміщення: класичний, грецький, готика, хайтек, техно і інші. Кожна вітальня виконана в класичному стилі має на увазі факт наявності каміна, але не завжди існує можливість монтування типового каміна з димарем, витяжкою, в квартирі це практично неможливо, а стандартні біокаміни на рідкому паливі підкреслять природність і пишність інтер’єру. Актуальний стиль дизайну, навпаки, передбачає просунутих нестандартних рішень до оформлення простору. У такий інтер’єр частіше підбирають настінні або інтегровані, в додатково влаштовану нішу, біокаміни. Красиве освітлення в ніші каміна створює затишну обстановку в кімнаті. Кожен декоративний камін можна встановити своїми руками, не привертаючи спеціальних фахівців і не проводячи ніяких будівельних робіт.

біокаміни настінні

Біокаміни настінні, найкращу якість за оптимальною ціною

Стильний прогресивний стиль біокаміна, його екологічність і нешкідливість — всі ці достоїнства і плюси будуть радувати Вас багато років. Прекрасний биокамин може зробити Ваш будинок приємним, прикрасить Ваш інтер’єр, створить видимість реального живого вогню, зробиться ключем домашнього тепла і затишку. Ми вважаємо, тепер Ви напевно забажаєте купити биокамин! Організуйте свій неповторний формат декоративного біокаміна, виберіть модний портал для каміна.

Оцените статью
Добавить комментарий