Біокаміни вбудовуються в нішу і принцип функціонування

Біокаміни вбудовуються в нішу і принцип функціонування

камін. Почувши таке слово, швидко виникає асоціація зі старим замком, обвівшім плющем, з величезної вітальні заставленій старовинними меблями, на найбільш видному місці — камін, адже в ті часи він був не тільки річчю оформлення, а так само він служив для освітленості зали та його обігріву. У той час, коли в небі з’являються вечірні зірки, сім’я цілком розташовується біля каміна, щоб випити, обговорити майбутні справи, поділитися радощами і невдачами. Тріщать поліна, чарівний вогонь і приємне тепло створює близький тон і романтичну обстановку.

У наші дні на зміну класичному, приходить биокамин. Що це таке? Біокамін — це камін функціонує на органічному паливі. Пристрій його вкрай нескладно, основу утворює вогнетривкий п’єдестал з однієї або декількома біогорелкамі (нагрівальними блоками), скомплектований оберігає корпусом зі сталі.

Біокаміни вбудовуються в нішу і біопаливо в біокамінах

Далеко не всі сучасні люди вважаються прихильниками модних і широко поширених в наш час стилів, наприклад, такого, як hi-tech — з його якоїсь "наріжним" і манірністю в інтер’єрі. В даний час більшість людей намагаються прикрасити своє житло, згідно усталеним звичаям своїх прабатьків, чого дуже просто досягти з приємним теплом домашнього вогнища. Відмінно для цього підійде вельми модний в даний момент биокамин.

біокаміни вбудовуються

Біокаміни вбудовуються в нішу, фізичні властивості біоетанолу

Біоетанол — альтернативне біологічне паливо, яке в даний час набуває все збільшується затребуваність. Постійно відновлюваний екологічно чистий ресурс стає повноцінною зміною палива, що добувається з надр Землі, тому що призначене набагато знизити вихлоп токсичних газів. Продуктами горіння біопалива наднового покоління є вода з вуглекислим газом, при цьому виключається випуск отруйного діоксиду вуглецю. Треба відзначити і те, що викид вуглекислого газу відбувається в мінімальній кількості і дорівнює тому обсягу, який було використано домашніми рослинами протягом їхнього росту. В рівній мірі як і те, що в процесі його створення було застосовано природне бродіння. За твердженнями експертів, наприклад, використання біопалива в двигунах внутрішнього згоряння не порушує ні органічного, ні теплового балансу Землі. Оскільки, що видобувається з рослинного матеріалу біоетанол, не сприяє скупченню вуглекислого газу та енергії в атмосфері, що в кінцевому підсумку призводить до глобального потепління клімату, в зв’язку з походженням "парникового ефекту". Широко застосовується такий вид палива і в біокамінах.

Біокаміни вбудовуються в нішу, чому потрібно замовити

Чому ж можна купити біокаміни для декорації інтер’єру будинку, офісу або як каміни для заміського будинку? Сьогодні покупців дуже складно здивувати зручністю і вишуканістю, втім наші біокаміни виділяються з безлічі пропозицій своїм передовим якістю, функціональністю, низькою вартістю і дизайном, який підходить майже в будь-який стиль оформлення: класичний, грецький, готичний, хай-тек, бароко та інші. Кожна вітальня виконана в строгому стилі на увазі присутність каміна, але не завжди є можливість установки типового каміна з димарем, витяжкою, в квартирі це практично неможливо, а стандартні біокаміни на рідкому паливі підкреслюють натуральність і витонченість інтер’єру. Актуальний стиль інтер’єру, навпаки, вимагає сучасних нестандартних рішень до дизайну простору. В даний інтер’єр частіше вважають за краще настінні або вбудовуються, в спеціально влаштовану нішу, біокаміни. Мальовниче освітлення в ніші каміна формує комфортну обстановку в кімнаті. Всякий декоративний камін можна встановити своїми силами, не залучаючи спеціалізованих фахівців і не проводячи ніяких будівельних робіт.

біокаміни вбудовуються

Біокаміни вбудовуються в нішу, найкращу якість за найкращою ціною

Елегантний сучасний дизайн біокаміна, його екологічність і нешкідливість — всі ці достоїнства і переваги будуть приводити в захват Вас довгі роки. Прекрасний биокамин зробить Ваш будинок комфортабельним, прикрасить Ваш інтер’єр, створить ілюзію справжнього живого вогню, зробиться джерелом домашнього тепла і затишку. Вважаємо, тепер Ви напевно побажаєте купити биокамин! Принесіть свій неповторний формат декоративного біокаміна, підберіть елегантний портал або нішу для каміна.

Оцените статью
Добавить комментарий