Біокаміни вбудовуються в нішу і структура біокаміна

Біокаміни вбудовуються в нішу і структура біокаміна

камін. Зачувши це слово, миттєво виникає асоціація з античним замком, обвівшім плющем, з великою вітальнею заставленій старовинної меблями, на найбільш видному місці — камін, оскільки в той час він був не тільки річчю декорування, але і призначався для освітлення зали та його обігріву. У той час, коли в небі починають з’являтися перші зірки, сім’я цілком зосереджується поблизу каміна, щоб відпочити, обговорити майбутні справи, поділитися радощами і невдачами. Потріскують поліна, зачаровує вогонь і домашнє тепло утворює близький тон і романтичну атмосферу.

Зараз на заміну традиційному, приходить биокамин. Що це таке? Біокамін — це камін функціонує на органічному паливі. Пристрій його вкрай просто, базу становить вогнетривкий подіум з 1 або декількома біогорелкамі (нагрівальними джерелами), укомплектований захисним корпусом з нержавіючої сталі.

Біокаміни вбудовуються в нішу і біопаливо в біокамінах

Далеко не всі сучасні люди виявляються прихильниками престижних і широко поширених сьогодні стилів і напрямків, наприклад, такого, як хай-тек — з його якоїсь "наріжним" і холодністю в інтер’єрі. Сьогодні більшість людей намагаються прикрасити своє житло, згідно усталеним звичаям своїх предків, чого запросто досягти з затишним теплом родинного вогнища. Якісно для цього підійде вельми поширений тепер биокамин.

Біокаміни вбудовуються в нішу, властивості біоетанолу

Біоетанол — альтернативне біологічне паливо, яке в даний час знаходить все збільшується популярність. Безперестанку відтворений екологічно чистий біоресурс стає повноцінною заміною палива, які промишляли з надр нашої землі, оскільки дозволяє сильно зменшити вихлоп шкідливих виділень. Продуктами вигоряння біопалива наднового покоління є вода з вуглекислим газом, при цьому виключається викид токсичної діоксиду вуглецю. Треба відзначити і те, що виділення вуглекислого газу відбувається в малій кількості і прирівнюється тому обсягу, яке було вжито рослинами в процесі їх зростання. Так само як і те, що в процесі його створення було застосовано натуральне бродіння. За твердженнями вчених, наприклад, експлуатація біопалива в двигунах внутрішнього згоряння не засмучує ні органічного, ні теплового балансу Землі. Оскільки, знаходять його з рослинного матеріалу біоетанол, не сприяє накопиченню вуглекислого газу і теплової енергії в атмосфері, що в кінцевому підсумку веде до глобального видозміни клімату, перебувати в зв’язку з початком "парникового ефекту". Широко використовується даний вид палива і в біокамінах.

Біокаміни вбудовуються в нішу, завдяки чому слід купити

Чому слід придбати біокаміни для декорації інтер’єру будинку, офісу або як каміни для дачі? На даний момент клієнтів дуже нелегко здивувати зручністю і витонченістю, проте наші біокаміни різняться від безлічі пропозицій своїм європейським споживчою якістю, практичністю, низькою ціною і дизайном, який підходить практично в будь-який стиль інтер’єру приміщення: традиційний, грецький, готика, хайтек, техно та інші. Кожна вітальня виконана в строгому стилі передбачає факт наявності каміна, але не завжди є ймовірність монтування типового каміна з димарем, витяжкою, в квартирі це майже неможливо, а традиційні біокаміни на біопаливі підкреслюють природність і пишність інтер’єру. Популярний стиль інтер’єру приміщень, навпаки, вимагає сучасних нестандартних підходів до дизайну простору. В даний інтер’єр частіше вибирають настінні або вбудовані, в спеціально влаштовану нішу, біокаміни. Декоративне освітлення в ніші біокаміна організовує комфортну обстановку в житло. Всякий декоративний камін можна монтувати самостійно, не залучаючи спеціальних майстрів і не проводячи жодних будівельно-монтажних робіт.

Біокаміни вбудовуються в нішу, найкраще експлуатаційне якість за найкращою ціною

Елегантний сучасний формат біокаміна, його екологічність і надійність — всі ці властивості і вигоди будуть радувати Вас багато років. Високоякісний биокамин допоможе зробити Ваш будинок комфортним, прикрасить Ваш інтер’єр, утворює ілюзію справжнього живого вогню, буде ключем побутового тепла і затишку. Вважаємо, тепер Ви напевно побажаєте купити биокамин! Принесіть свій незвичайний дизайн декоративного біокаміна, підберіть елегантний портал або нішу для каміна.

Оцените статью
Добавить комментарий