Біокаміни настінні і принцип функціонування

Біокаміни настінні і принцип функціонування

камін. Почувши це слово, швидко з’являється асоціація зі старим замком, обмотаним плющем, з грандіозної вітальні заставленій старовинними меблями, на найбільш видному місці — камін, оскільки в ті часи він був не тільки об’єктом декорування, а так само він призначався для підсвічування приміщення і його обігріву. Коли в небі з’являються вечірні зірки, вся сім’я розташовується поблизу каміна, для того, щоб випити, обговорити майбутні справи, поділитися радощами і негараздами. Потріскують дрова, чарівний вогонь і домашнє тепло створює близький тон і романтичну обстановку.

біокаміни настінні

У наші дні на заміну традиційному, приходить биокамин. Що це таке? Біокамін — це камін функціонує на органічному паливному речовині. Будова його вкрай просто, основу оформляє вогнетривкий подіум з 1 або декількома біогорелкамі (нагрівальними джерелами), укомплектований оберігає корпусом зі сталі.

Біокаміни настінні і біопаливо в біокамінах

Далеко не всі сучасні люди стали прихильниками популярних і широко поширених в наш час стилів, наприклад, такого, як хайтек — з його якоїсь "наріжним" і холодністю в оформленні приміщення. Тепер багато хто намагається прикрасити своє житло, відповідно усталеним звичаям своїх предків, чого дуже просто досягти з домашнім теплом родинного вогнища. Якісно для цього підійде вельми популярний тепер биокамин.

біокаміни настінні

Біокаміни настінні, фізичні властивості біоетанолу

Біоетанол — альтернативне біоенергетичне паливо, яке в даний час отримує все більшу популярність. Безперестанку поновлюваний екологічний ресурс є повноцінною зміною палива, що добувається з надр нашої землі, бо допомагає досить сильно зменшити викид токсичних газів. Продуктами горіння біопалива останнього покоління стають вода з вуглекислим газом, в той же час виключається випуск отруйного діоксиду вуглецю. Варто відзначити і те, що викид вуглекислого газу відбувається в мінімальну величину і дорівнює тому обсягу, який було використано рослинами протягом їхнього росту. В рівній мірі як і те, що в процесі його виготовлення було застосовано природне бродіння. За твердженнями експертів, наприклад, застосування біопалива в двигунах внутрішнього згоряння не засмучує ні хімічного, ні теплового рівноваги Землі. Оскільки, знаходять його з рослинного матеріалу біоетанол, не сприяє скупченню вуглекислого газу і теплової енергії в атмосфері, що в кінцевому підсумку веде до глобального видозміни клімату, в зв’язку з походженням "парникового ефекту". Широко експлуатується даний вид пального і в біокамінах.

Біокаміни настінні, з якої причини потрібно замовити

Чому ж слід придбати біокаміни для декорації інтер’єру житла, квартири або як каміни для дачі? На сьогоднішній день споживачів дуже важко здивувати зручністю і витонченістю, втім наші біокаміни різняться від безлічі пропозицій своїм найвищим споживчим якістю, практичністю, незначною ціною і оформленням, який підійде практично в будь-який стиль інтер’єру: класичний, грецький, готичний, хай-тек, ренесанс і інші. Кожна вітальня виконана в класичному стилі передбачає присутність каміна, але не завжди є можливість монтування звичайного каміна з димоходу, витяжкою, в квартирі це практично неможливо, а класичні біокаміни на рідкому паливі підкреслюють натуральність і розкіш інтер’єру. Сучасний стиль інтер’єру приміщень, навпаки, вимагає сучасних нестандартних рішень до змісту простору. У подібний інтер’єр частіше підбирають настінні або інтегровані, в спеціально передбачену нішу, біокаміни. Мальовниче освітлення в ніші біокаміна організовує домашню обстановку в приміщенні. Всякий декоративний камін можна інсталювати своїми силами, не залучаючи окремих фахівців і не проводячи ніяких будівельно-монтажних робіт.

біокаміни настінні

Біокаміни настінні, дивовижне якість за найкращою ціною

Модний сучасний стиль біокаміна, його екологічність і надійність — всі ці достоїнства і переваги будуть приводити в захват Вас багато років. Якісний биокамин може зробити Ваш будинок комфортабельним, прикрасить Ваш інтер’єр, побудує ілюзію реального живого вогню, зробиться ключем побутового тепла і затишку. Ми впевнені, тепер Ви точно побажаєте купити биокамин! Організуйте свій індивідуальний дизайн декоративного біокаміна, підберіть стильний портал або нішу для каміна.

Оцените статью
Добавить комментарий