Біокаміни вбудовуються в нішу і принцип функціонування

Біокаміни вбудовуються в нішу і принцип функціонування

камін. Зачувши це слово, швидко формується асоціація зі античним замком, обмотаним плющем, з гігантською вітальні заставленій антикварними меблями, на найбільш помітному місці — камін, так як в ті часи він був не тільки об’єктом декору, а так само він служив для освітлення зали та його обігріву. У той час, коли в небі з’являються вечірні зірки, сім’я цілком розташовується поблизу каміна, для того, щоб відпочити, обговорити майбутні справи, поділитися радощами і негараздами. Потріскують поліна, зачаровує вогонь і приємне тепло утворює щирий тон і романтичну обстановку.

Зараз на зміну класичному, приходить биокамин. Що це таке? Біокамін — це камін працює на органічному паливному речовині. Пристрій його вкрай просто, основу оформляє вогнетривкий п’єдестал з 1 або декількома пальниками (нагрівальними джерелами), скомплектований захисним корпусом з нержавіючої сталі.

Біокаміни вбудовуються в нішу і біоетанол в біокамінах

Далеко не всі сучасні люди стали прихильниками популярних і широко поширених в наші дні стилів, наприклад, такого, як хайтек — з його певною "наріжним" і холодністю в інтер’єрі. На сьогоднішній день багато хто прагне прикрасити своє житло, згідно усталеним звичаям своїх прабатьків, чого з легкістю добитися з затишним теплом домашнього вогнища. Якісно для цього знадобиться дуже популярний зараз биокамин.

біокаміни вбудовуються в нішу

Біокаміни вбудовуються в нішу, властивості біоетанолу

Біоетанол — альтернативне біологічне пальне, яке в даний час знаходить все збільшується популярність. Постійно відтворений екологічно чистий ресурс є повноцінною заміною палива, що добувається з надр Землі, бо дає змогу значно зменшити викид шкідливих газів. Продуктами горіння біопалива останнього покоління стають вода з вуглекислим газом, при цьому виключається викид отруйної діоксиду вуглецю. Варто зауважити й те, що виділення вуглекислого газу відбувається в мінімальну величину і прирівнюється тому обсягу, який було використано рослинами в процесі їх зростання. Так само як і те, що в ході його виробництва було використано природну бродіння. За твердженнями експертів, наприклад, використання біопалива в двигунах внутрішнього згоряння не засмучує ні хімічного, ні теплового балансу Землі. Оскільки, що видобувається з рослинної сировини біоетанол, не сприяє накопиченню вуглекислого газу та енергії в атмосфері, що врешті-решт призводить до глобальної зміни клімату, перебувати в зв’язку з походженням "парникового ефекту". Широко експлуатується такий вид палива і в біокамінах.

Біокаміни вбудовуються в нішу, завдяки чому слід придбати

Чому ж варто придбати біокаміни для декорації інтер’єру житла, квартири або як каміни для дачного будиночка? В даний момент споживачів досить складно вразити комфортом і вишуканістю, проте наші біокаміни різняться від безлічі пропозицій своїм передовим споживчою якістю, функціональністю, незначною вартістю та оформленням, який підходить майже в будь-якій стиль інтер’єру приміщення: традиційний, античний, готичний, модерн, ренесанс і інші. Будь-яка вітальня виконана в класичному стилі передбачає факт наявності каміна, але не завжди існує можливість установки стандартного каміна з димоходу, витяжкою, в квартирі це практично неможливо, а стандартні біокаміни на біопаливі підкреслюють природність і розкіш інтер’єру. Актуальний стиль інтер’єру приміщення, навпаки, вимагає просунутих нестандартних рішень до змісту простору. У подібний інтер’єр частіше вважають за краще настінні або інтегровані, в спеціально влаштовану нішу, біокаміни. Мальовниче освітлення в ніші біокаміна створює затишну обстановку в будинку. Будь-декоративний камін можна монтувати своїми руками, не привертаючи окремих майстрів і не проводячи ніяких будівельно-монтажних робіт.

біокаміни вбудовуються в нішу

Біокаміни вбудовуються в нішу, краще споживчу якість за найкращою ціною

Стильний сучасний дизайн біокаміна, його екологічність і безпека — всі ці якості і вигоди будуть приводити в захват Вас багато років. Прекрасний биокамин зробить Ваш будинок комфортабельним, прикрасить Ваш інтер’єр, побудує ілюзію справжнього живого вогню, буде джерелом домашнього тепла і затишку. Ми вважаємо, тепер Ви напевно побажаєте купити биокамин! Сформуйте свій оригінальний формат декоративного біокаміна, виберіть елегантний портал або нішу для каміна.

Оцените статью
Добавить комментарий