Біокаміни настінні і пристрій біокаміна

Біокаміни настінні і пристрій біокаміна

камін. Зачувши це слово, моментально зароджується асоціація зі античним замком, обвівшім плющем, з грандіозної залою заставленій антикварними меблями, на самому видному місці — камін, адже тоді він був не тільки предметом оформлення, але і служив для освітленості приміщення і його обігріву. У той час, коли в небі починають з’являтися вечірні зірки, сім’я цілком збирається біля каміна, щоб відпочити, обговорити майбутні справи, поділитися радощами і невдачами. Потріскують поліна, чарує вогонь і затишне тепло створює щирий тон і романтичну атмосферу.

Зараз на зміну класичному, приходить биокамин. Що ж він із себе представляє? Біокамін — це камін працює на органічному паливному речовині. Будова його вкрай просто, базу утворює вогнетривкий подіум з 1 або декількома біогорелкамі (опалювальними джерелами), доповнений оберігає корпусом з нержавіючої сталі.

Біокаміни настінні і біоетанол в біокамінах

Далеко не всі сучасні люди вважаються прихильниками модних і широко поширених в наш час стилів і напрямків, наприклад, такого, як хай-тек — з його деякої "наріжним" і манірністю в інтер’єрі. На сьогоднішній день багато хто прагне прикрасити своє житло, відповідно усталеним традиціям своїх предків, чого запросто домогтися з затишним теплом домашнього вогнища. Відмінно для цього знадобиться дуже відомий зараз биокамин.

біокаміни настінні

Біокаміни настінні, фізичні властивості біоетанолу

Біоетанол — альтернативне енергетичне паливо, яке в наш час знаходить все збільшується популярність. Систематично відновлюваний екологічно чистий ресурс є повноцінною заміною палива, що добувається з надр нашої землі, бо призначене досить сильно знизити вихлоп шкідливих виділень. Продуктами горіння біопалива наднового покоління стають вода і вуглекислий газ, при всьому при цьому виключається вихлоп отруйного діоксиду вуглецю. Варто відзначити і те, що викид вуглекислого газу відбувається в мінімальній кількості і дорівнює тій кількості, яке було використано домашніми рослинами в ході їх зростання. В рівній мірі як і те, що в процесі його виробництва було використано натуральне бродіння. За твердженнями вчених, наприклад, застосування біопалива в двигунах внутрішнього згоряння не засмучує ні органічного, ні теплового рівноваги нашої планети. Оскільки, який отримують з рослинної сировини біоетанол, не сприяє накопиченню вуглекислого газу і теплової енергії в атмосфері, що в кінцевому рахунку веде до глобального потепління клімату, перебувати в зв’язку з виникненням "парникового ефекту". Широко експлуатується даний вид пального і в біокамінах.

Біокаміни настінні, з якої причини потрібно купити

Чому можна купити біокаміни для прикраси інтер’єру приміщення житла, офісу або як каміни для дачі? У наш час споживачів дуже важко здивувати зручністю і витонченістю, втім наші біокаміни виділяються з сотень інших пропозицій своїм європейським споживчою якістю, функціональністю, невисокою ціною і дизайном, який підійде практично в будь-який стиль оформлення: традиційний, античний, готика, хайтек, бароко та інші. Будь-яка вітальня виконана в класичному стилі має на увазі присутність каміна, але не завжди є ймовірність установки типового каміна з димарем, витяжкою, в квартирі це майже неможливо, а стандартні біокаміни на біопаливі підкреслять натуральність і витонченість інтер’єру. Сучасний стиль інтер’єру, навпаки, вимагає новеньких нестандартних рішень до оформлення простору. В даний інтер’єр частіше підбирають настінні або вбудовані, в спеціально влаштовану нішу, біокаміни. Декорное освітлення в ніші біокаміна організовує затишну обстановку в житло. Всякий декоративний биокамин можна монтувати своїми руками, не привертаючи окремих майстрів і не проводячи жодних будівельних робіт.

біокаміни настінні

Біокаміни настінні, дивовижне якість за найкращою ціною

Модний сучасний стиль біокаміна, його екологічність і безпека — всі ці достоїнства і переваги будуть радувати Вас довгі роки. Високоякісний биокамин може зробити Ваш будинок комфортним, прикрасить Ваш інтер’єр, створить ілюзію реального живого вогню, стане джерелом домашнього тепла і затишку. Вважаємо, тепер Ви напевно забажаєте купити биокамин! Створіть свій унікальний дизайн декоративного біокаміна, виберіть стильний портал для каміна.

Оцените статью
Добавить комментарий