Біокаміни настінні і принцип роботи

Біокаміни настінні і принцип роботи

камін. Зачувши це слово, блискавично з’являється асоціація з античним замком, повиті плющем, з грандіозної залою заставленій старовинними меблями, на найбільш видному місці — камін, оскільки тоді він був не тільки предметом оформлення, а так само він служив для освітленості зали та його обігріву. У той час, коли в небі починають з’являтися вечірні зірки, вся сім’я збирається навколо каміна, щоб відпочити, обговорити майбутні справи, обмінятися радощами і негараздами. Тріщать поліна, чарівний вогонь і комфортне тепло створює задушевний тон і романтичну атмосферу.

Зараз на заміну традиційному, приходить биокамин. Що ж це таке? Біокамін — це камін працює на органічному паливному речовині. Будова його вкрай нехитро, основу оформляє вогнетривкий подіум з однією або декількома пальниками (опалювальними елементами), скомплектований оберігає корпусом зі сталі.

Біокаміни настінні і біопаливо в біокамінах

Далеко не всі сучасні люди вважаються прихильниками модних і широко поширених в наш час стилів і напрямків, наприклад, такого, як hi-tech — з його деякої "наріжним" і холодністю в інтер’єрі приміщення. В даний час більшість людей прагнуть прикрасити своє житло, відповідно усталеним традиціям своїх предків, чого запросто досягти з приємним теплом родинного вогнища. Якісно для цього підійде вельми поширений в даний момент биокамин.

біокаміни настінні

Біокаміни настінні, фізичні властивості біоетанолу

Біоетанол — альтернативне біоенергетичне паливо, яке в наш час приймає все збільшується популярність. Постійно відновлюваний екологічно чистий ресурс стає повноцінною зміною палива, які промишляли з надр Землі, так як допомагає досить сильно зменшити викид шкідливих газів. Продуктами згоряння біопалива останнього покоління стають вода і вуглекислий газ, в той же час виключається випуск токсичного діоксиду вуглецю. Варто зауважити й те, що виділення вуглекислого газу відбувається в мінімальному розмірі та прирівнюється тому обсягу, який було використано рослинами в ході їх зростання. В рівній мірі як і те, що в ході його виробництва було застосовано природне бродіння. За твердженнями вчених, наприклад, застосування біопалива в двигунах внутрішнього згоряння не засмучує ні хімічного, ні теплового рівноваги Землі. Оскільки, що видобувається з рослинної сировини біоетанол, не сприяє накопиченню вуглекислого газу та енергії в атмосфері, що в кінцевому рахунку призводить до глобального видозміни клімату, в зв’язку із зародженням "парникового ефекту". Широко використовується такий вид пального і в біокамінах.

Біокаміни настінні, з якої причини варто купити

Чому варто придбати біокаміни для прикраси інтер’єру будинку, офісу або як каміни для дачного будиночка? В даний момент споживачів досить складно вразити комфортністю і витонченістю, проте наші біокаміни виділяються з безлічі пропозицій своїм найвищим споживчим якістю, практичністю, невеликою ціною і дизайном, який підходить практично в будь-який стиль оформлення: традиційний, античний, готика, хай-тек, ренесанс і інші. Будь-яка вітальня виконана в традиційному стилі має на увазі присутність каміна, але не завжди є ймовірність установки звичайного каміна з димоходу, витяжкою, в сучасному будинку це практично неможливо, а класичні біокаміни на біопаливі підкреслюють природність і витонченість інтер’єру. Сучасний стиль дизайну, навпаки, вимагає сучасних нестандартних підходів до змісту простору. В даний інтер’єр частіше підбирають настінні або інтегровані, в додатково передбачену нішу, біокаміни. Декоративне освітлення в ніші біокаміна організовує затишну обстановку в кімнаті. Всякий декоративний биокамин можна встановити своїми руками, не привертаючи окремих фахівців і не проводячи жодних будівельних робіт.

біокаміни настінні

Біокаміни настінні, краще експлуатаційне якість за найкращою ціною

Стильний сучасний формат біокаміна, його екологічність і надійність — всі ці якості і вигоди будуть приводити в захват Вас довгі роки. Високоякісний биокамин може зробити Ваш будинок комфортним, прикрасить Ваш інтер’єр, створить видимість реального живого вогню, буде джерелом сімейного тепла і затишку. Ми впевнені, тепер Ви точно захочете купити биокамин! Принесіть свій індивідуальний формат декоративного біокаміна, виберіть модний портал або нішу для каміна.

Оцените статью
Добавить комментарий