Біокаміни вбудовуються в нішу і принцип функціонування

Біокаміни вбудовуються в нішу і принцип функціонування

камін. Зачувши таке слово, моментально зароджується асоціація зі античним замком, повиті плющем, з гігантською залою заставленій антикварної меблюванням, на найбільш видному місці — камін, адже в ті часи він був не тільки об’єктом декору, але і призначався для освітлення будинку та його обігріву. Коли в небі починають з’являтися вечірні зірки, сім’я цілком збирається біля каміна, для того, щоб випити, обговорити майбутні справи, обмінятися радощами і негараздами. Потріскують поліна, чарівний вогонь і затишне тепло створює щирий тон і романтичну обстановку.

Сьогодні на зміну класичному, приходить биокамин. Що ж це таке? Біокамін — це камін працює на органічному паливному речовині. Будова його вкрай просто, базу утворює вогнетривкий подіум з однієї або декількома біогорелкамі (нагрівальними елементами), скомплектований оберігає корпусом зі сталі.

Біокаміни вбудовуються в нішу і біопаливо в біокамінах

Далеко не всі сучасні люди стали прихильниками модних і широко поширених сьогодні стилів і напрямків, наприклад, такого, як хайтек — з його деякої "наріжним" і манірністю в оформленні приміщення. Тепер багато хто намагається прикрасити своє житло, відповідно усталеним звичаям своїх прабатьків, чого дуже просто добитися з приємним теплом домашнього вогнища. Якісно для цього знадобиться дуже модний зараз биокамин.

біокаміни вбудовуються в нішу

Біокаміни вбудовуються в нішу, властивості біоетанолу

Біоетанол — альтернативне біологічне паливо, яке в наш час набуває все збільшується популярність. Постійно відтворений екологічний біоресурс є повноцінною зміною палива, що добувається з надр Землі, так як допомагає значно зменшити викид токсичних виділень. Продуктами вигоряння біопалива наднового покоління стають вода і вуглекислий газ, в той же час виключається випуск токсичного діоксиду вуглецю. Варто відзначити і те, що виділення вуглекислого газу відбувається в меншій кількості і прирівнюється тому обсягу, який було використано рослинами протягом їхнього росту. В рівній мірі як і те, що в ході його виробництва було застосовано природне бродіння. За заявами експертів, наприклад, експлуатація біопалива в двигунах внутрішнього згоряння не порушує ні органічного, ні теплового рівноваги нашої планети. Оскільки, який отримують з рослинної вихідної сировини біоетанол, не має до накопичення вуглекислого газу і енергії в атмосфері, що в результаті веде до глобального потепління клімату, перебувати в зв’язку з виникненням "парникового ефекту". Широко застосовується даний вид палива і в біокамінах.

Біокаміни вбудовуються в нішу, в зв’язку з чим слід замовити

Чому ж слід придбати біокаміни для прикраси інтер’єру приміщення будинку, офісу або як каміни для заміського будинку? Зараз споживачів досить складно вразити зручністю і витонченістю, втім наші біокаміни виділяються з сотень інших пропозицій своїм європейським споживчою якістю, функціональністю, низькою вартістю і оформленням, який підходить практично в будь-який стиль інтер’єру: традиційний, античний, готичний, модерн, лофт і інші. Будь-яка вітальня виконана в традиційному стилі передбачає присутність каміна, але не завжди є можливість установки стандартного каміна з димоходу, витяжкою, в квартирі це практично неможливо, а класичні біокаміни на біопаливі підкреслять натуральність і пишність інтер’єру. Сучасний стиль інтер’єру приміщень, навпаки, передбачає просунутих нестандартних рішень до дизайну простору. У такий інтер’єр частіше підбирають настінні або вбудовуються, в додатково передбачену нішу, біокаміни. Мальовниче освітлення в ніші каміна формує комфортну обстановку в приміщенні. Будь-декоративний биокамин можна інсталювати своїми руками, не привертаючи окремих майстрів і не проводячи жодних будівельно-монтажних робіт.

біокаміни вбудовуються в нішу

Біокаміни вбудовуються в нішу, найкращу якість за найкращою ціною

Елегантний прогресивний формат біокаміна, його екологічність і нешкідливість — всі ці достоїнства і плюси будуть радувати Вас багато років. Прекрасний биокамин зробить Ваш будинок комфортабельним, прикрасить Ваш інтер’єр, створить ілюзію натурального живого вогню, зробиться джерелом сімейного тепла і затишку. Ми впевнені, тепер Ви точно забажаєте купити биокамин! Організуйте свій незвичайний дизайн декоративного біокаміна, виберіть стильний портал для каміна.

Оцените статью
Добавить комментарий