Біокаміни настінні і принцип функціонування

Біокаміни настінні і принцип функціонування

камін. Зачувши це слово, вмить починається асоціація зі старовинним замком, повиті плющем, з величезною залою заставленій антикварної меблюванням, на самому помітному ділянці — камін, так як тоді він був не тільки об’єктом оформлення, а так само він служив для підсвічування приміщення і його обігріву. Коли в небі з’являються перші зірки, сім’я цілком розташовується поблизу каміна, щоб випити, обговорити майбутні справи, поділитися радощами і невдачами. Потріскують поліна, зачаровує вогонь і комфортне тепло створює задушевний тон і романтичну атмосферу.

У наш час на зміну класичному, приходить биокамин. Що це таке? Біокамін — це камін функціонує на органічному паливному речовині. Пристрій його вкрай нехитро, підстава утворює вогнетривкий подіум з однієї або декількома біогорелкамі (нагрівальними блоками), доповнений захисним корпусом з нержавіючої сталі.

Біокаміни настінні і біоетанол в біокамінах

Не всі сучасні люди стали прихильниками модних і широко поширених в наш час стилів, наприклад, такого, як хай-тек — з його якоїсь "наріжним" і холодністю в інтер’єрі. На даний момент більшість людей прагнуть прикрасити своє житло, згідно усталеним традиціям своїх прабатьків, чого легко досягти з приємним теплом домашнього вогнища. Як не можна краще для цього знадобиться дуже модний зараз биокамин.

біокаміни настінні

Біокаміни настінні, фізичні властивості біоетанолу

Біоетанол — альтернативне біологічне пальне, яке в наш час отримує все збільшується затребуваність. Постійно відтворений екологічний ресурс стає повноцінною зміною палива, що добувається з надр нашої землі, оскільки призначене досить сильно зменшити викид токсичних газів. Продуктами вигоряння біопалива останнього покоління є вода з вуглекислим газом, при цьому виключається випуск токсичного діоксиду вуглецю. Треба відзначити і те, що викид вуглекислого газу відбувається в мінімальну величину і прирівнюється тому обсягу, яке було вжито рослинами протягом їхнього росту. Так само як і те, що в процесі його виробництва було застосовано натуральне бродіння. За твердженнями експертів, наприклад, експлуатація біопалива в двигунах внутрішнього згоряння не порушує ні хімічного, ні теплового рівноваги нашої планети. Оскільки, який отримують з рослинної сировини біоетанол, не сприяє скупченню вуглекислого газу і теплової енергії в атмосфері, що в кінцевому підсумку призводить до глобальної зміни клімату, перебувати в зв’язку з походженням "парникового ефекту". Широко застосовується даний вид пального і в біокамінах.

Біокаміни настінні, завдяки чому потрібно замовити

Чому ж варто замовити біокаміни для прикраси інтер’єру приміщення будинку, квартири або як каміни для дачного будиночка? Зараз клієнтів досить важко вразити зручністю і вишуканістю, проте наші біокаміни різняться від сотень інших пропозицій своїм передовим споживчою якістю, практичністю, незначною ціною і дизайном, який підійде практично в будь-якій стиль оформлення: традиційний, грецький, готика, хай-тек, лофт і інші. Будь-яка вітальня виконана в строгому стилі передбачає наявність каміна, але не завжди існує ймовірність установки звичайного каміна з димарем, витяжкою, в в багатоквартирному будинку це практично неможливо, а звичні біокаміни на біопаливі підкреслюють природність і розкіш інтер’єру. Актуальний стиль інтер’єру, навпаки, вимагає новеньких нестандартних підходів до дизайну простору. В даний інтер’єр частіше підбирають настінні або вбудовані, в додатково влаштовану нішу, біокаміни. Мальовниче освітлення в ніші каміна організовує комфортну обстановку в кімнаті. Будь-декоративний камін можна монтувати своїми силами, не залучаючи окремих майстрів і не проводячи ніяких будівельно-монтажних робіт.

біокаміни настінні

Біокаміни настінні, найкращу якість за найкращою ціною

Елегантний сучасний дизайн біокаміна, його екологічність і надійність — всі ці властивості і плюси будуть радувати Вас багато років. Прекрасний биокамин допоможе зробити Ваш будинок приємним, прикрасить Ваш інтер’єр, створить ілюзію натурального живого вогню, зробиться ключем домашнього тепла і затишку. Думаємо, тепер Ви напевно забажаєте купити биокамин! Створіть свій унікальний дизайн декоративного біокаміна, виберіть модний портал або нішу для каміна.

Оцените статью
Добавить комментарий