Біокаміни настінні і принцип функціонування

Біокаміни настінні і принцип функціонування

камін. Зачувши це слово, вмить виникає асоціація зі старовинним замком, повиті плющем, з величезною залою заставленій антикварними меблями, на самому видному місці — камін, адже тоді він був не тільки предметом оформлення, але і призначався для освітлення приміщення і його обігріву. У той час, коли в небі починають з’являтися вечірні зірки, вся сім’я зосереджується навколо каміна, щоб випити, обговорити майбутні справи, обмінятися радощами і негараздами. Тріщать дрова, чарівний вогонь і комфортне тепло створює інтимний тон і романтичну атмосферу.

біокаміни настінні

Зараз на заміну класичним, приходить биокамин. Що це таке? Біокамін — це камін працює на органічному паливному речовині. Пристрій його вкрай нескладно, базу утворює вогнетривкий подіум з 1 або декількома біогорелкамі (нагрівальними елементами), скомплектований оберігає корпусом з нержавіючої сталі.

Біокаміни настінні і біоетанол в біокамінах

Не всі сучасні люди вважаються прихильниками модних і широко поширених сьогодні стилів, наприклад, такого, як hi-tech — з його деякої "наріжним" і манірністю в інтер’єрі. Сьогодні багато хто прагне прикрасити своє житло, відповідно усталеним звичаям своїх предків, чого легко досягти з затишним теплом родинного вогнища. Відмінно для цього знадобиться дуже відомий зараз биокамин.

біокаміни настінні

Біокаміни настінні, властивості біоетанолу

Біоетанол — альтернативне біоенергетичне паливо, яке в даний час приймає все більшу затребуваність. Систематично відтворений екологічно чистий біоресурс стає повноцінною заміною палива, які промишляли з надр нашої землі, так як допомагає набагато знизити вихлоп шкідливих виділень. Продуктами згоряння біопалива наднового покоління стають вода і вуглекислий газ, при цьому виключається вихлоп отруйного діоксиду вуглецю. Варто відзначити і те, що виділення вуглекислого газу відбувається в меншій кількості і прирівнюється тому обсягу, яке було вжито домашніми рослинами протягом їхнього росту. В рівній мірі як і те, що в процесі його виробництва було застосовано натуральне бродіння. За заявами вчених, наприклад, використання біопалива в двигунах внутрішнього згоряння не порушує ні хімічного, ні теплового балансу Землі. Оскільки, який отримують з рослинної сировини біоетанол, не сприяє скупченню вуглекислого газу і теплової енергії в атмосфері, що в цілому веде до глобального потепління клімату, в зв’язку із зародженням "парникового ефекту". Широко використовується цей вид палива і в біокамінах.

Біокаміни настінні, завдяки чому потрібно купити

Чому ж можна купити біокаміни для декорації інтер’єру житла, квартири або як каміни для дачі? На даний момент покупців досить складно здивувати комфортністю і витонченістю, проте наші біокаміни виділяються з безлічі пропозицій своєю найвищою якістю, практичністю, низькою ціною і оформленням, який підходить майже в будь-якій стиль інтер’єру: традиційний, античний, готика, модерн, лофт і інші. Будь-яка вітальня виконана в традиційному стилі передбачає присутність каміна, але не завжди існує можливість монтування звичайного каміна з димарем, витяжкою, в в багатоквартирному будинку це майже неможливо, а стандартні біокаміни на біопаливі підкреслять природність і розкіш інтер’єру. Актуальний стиль дизайну, навпаки, передбачає нових нестандартних підходів до дизайну простору. В даний інтер’єр частіше вибирають настінні або вбудовані, в спеціально передбачену нішу, біокаміни. Красиве освітлення в ніші біокаміна формує затишну обстановку в житло. Будь-декоративний камін можна інсталювати своїми силами, не залучаючи спеціальних фахівців і не проводячи жодних будівельно-монтажних робіт.

біокаміни настінні

Біокаміни настінні, найкращу якість за найкращою ціною

Стильний прогресивний дизайн біокаміна, його екологічність і безпека — всі ці властивості і вигоди будуть радувати Вас багато років. Якісний биокамин може зробити Ваш будинок комфортабельним, прикрасить Ваш інтер’єр, створить видимість натурального живого вогню, буде джерелом домашнього тепла і затишку. Думаємо, тепер Ви напевно побажаєте купити биокамин! Принесіть свій унікальний дизайн декоративного біокаміна, виберіть стильний портал або нішу для каміна.

Оцените статью
Добавить комментарий