Біокаміни вбудовуються в нішу і структура біокаміна

Біокаміни вбудовуються в нішу і структура біокаміна

камін. Почувши це слово, в одну мить утворюється асоціація зі старовинним замком, обмотаним плющем, з гігантською залою заставленій антикварними меблями, на самому помітному місці — камін, так як в ті часи він був не тільки об’єктом оформлення, але і призначався для підсвічування кімнати і його обігріву. Коли в небі починають з’являтися перші зірки, вся сім’я розташовується біля каміна, для того, щоб відпочити, обговорити майбутні справи, поділитися радощами і невдачами. Тріщать поліна, зачаровує вогонь і комфортне тепло створює близький тон і романтичну атмосферу.

У наші дні на зміну традиційному, приходить биокамин. Що ж це таке? Біокамін — це камін функціонує на органічному паливному речовині. Будова його вкрай нескладно, базу становить вогнетривкий подіум з однією або декількома біогорелкамі (нагрівальними блоками), доповнений захисним корпусом зі сталі.

Біокаміни вбудовуються в нішу і біопаливо в біокамінах

Не всі сучасні люди є прихильниками модних і широко поширених сьогодні стилів і напрямків, наприклад, такого, як хай-тек — з його деякої "наріжним" і манірністю в оформленні приміщення. На даний момент більшість людей намагаються прикрасити своє житло, згідно з усталеними звичаями своїх прабатьків, чого легко досягти з домашнім теплом родинного вогнища. Як не можна краще для цього підійде вельми модний зараз биокамин.

біокаміни вбудовуються

Біокаміни вбудовуються в нішу, властивості біоетанолу

Біоетанол — альтернативне енергетичне паливо, яке в даний час отримує все збільшується популярність. Постійно відновлюваний екологічно чистий біоресурс є повноцінною заміною палива, які промишляли з надр Землі, оскільки призначене досить сильно знизити викид шкідливих газів. Продуктами вигоряння біопалива останнього покоління стають вода і вуглекислий газ, в той же час виключається вихлоп токсичного діоксиду вуглецю. Варто відзначити і те, що викид вуглекислого газу відбувається в мінімальному розмірі та дорівнює тій кількості, яке було використано домашніми рослинами в процесі їх зростання. В рівній мірі як і те, що в процесі його виробництва було використано природну бродіння. За заявами вчених, наприклад, використання біопалива в двигунах внутрішнього згоряння не засмучує ні хімічного, ні теплового рівноваги Землі. Оскільки, одержуваний з рослинної сировини біоетанол, не сприяє накопиченню вуглекислого газу та енергії в атмосфері, що в результаті веде до глобальної зміни клімату, перебувати в зв’язку з походженням "парникового ефекту". Широко використовується цей вид пального і в біокамінах.

Біокаміни вбудовуються в нішу, в зв’язку з чим варто придбати

Чому ж можна купити біокаміни для декорації інтер’єру приміщення житла, квартири або як каміни для заміського будинку? На даний момент покупців досить нелегко здивувати комфортністю і вишуканістю, проте наші біокаміни виділяються з сотень інших пропозицій своєю найвищою споживчою якістю, практичністю, низькою вартістю і дизайном, який підійде майже в будь-якій стиль інтер’єру приміщення: традиційний, грецький, готика, модерн, техно та інші. Кожна вітальня виконана в класичному стилі має на увазі наявність каміна, але не завжди є ймовірність установки стандартного каміна з димоходу, витяжкою, в в багатоквартирному будинку це практично неможливо, а стандартні біокаміни на біопаливі підкреслять природність і пишність інтер’єру. Актуальний стиль інтер’єру приміщення, навпаки, вимагає сучасних нестандартних підходів до змісту простору. В даний інтер’єр частіше вважають за краще настінні або вбудовуються, в спеціально передбачену нішу, біокаміни. Мальовниче освітлення в ніші біокаміна організовує затишну обстановку в кімнаті. Всякий декоративний камін можна інсталювати самостійно, не залучаючи спеціалізованих фахівців і не проводячи жодних будівельно-монтажних робіт.

біокаміни вбудовуються в нішу

Біокаміни вбудовуються в нішу, дивовижне експлуатаційне якість за оптимальною ціною

Елегантний прогресивний дизайн біокаміна, його екологічність і безпека — всі ці якості і вигоди будуть приводити в захват Вас довгі роки. Прекрасний биокамин допоможе зробити Ваш будинок комфортним, прикрасить Ваш інтер’єр, створить видимість натурального живого вогню, буде джерелом побутового тепла і затишку. Вважаємо, тепер Ви напевно побажаєте купити биокамин! Принесіть свій оригінальний дизайн декоративного біокаміна, виберіть елегантний портал для каміна.

Оцените статью
Добавить комментарий