Біокаміни вбудовуються в нішу і принцип функціонування

Біокаміни вбудовуються в нішу і принцип функціонування

камін. Зачувши це слово, моментально з’являється асоціація зі старим замком, обмотаним плющем, з величезної вітальні заставленій антикварної меблюванням, на самому видному місці — камін, адже в ті дні він був не тільки предметом декору, а так само він призначався для підсвічування зали та його обігріву. Коли в небі з’являються перші зірки, вся сім’я зосереджується біля каміна, з тим, щоб випити, обговорити майбутні справи, обмінятися радощами і невдачами. Тріщать поліна, чарівний вогонь і затишне тепло створює близький тон і романтичну атмосферу.

біокаміни вбудовуються в нішу

Зараз на зміну класичному, приходить биокамин. Що ж він із себе представляє? Біокамін — це камін працює на органічному паливному речовині. Пристрій його вкрай просто, підстава оформляє вогнетривкий п’єдестал з однією або декількома пальниками (нагрівальними блоками), скомплектований оберігає корпусом зі сталі.

Біокаміни вбудовуються в нішу і біопаливо в біокамінах

Не всі сучасні люди вважаються прихильниками модних і широко поширених в наші дні стилів і напрямків, наприклад, такого, як hi-tech — з його певною "наріжним" і манірністю в інтер’єрі приміщення. Тепер більшість людей намагаються прикрасити своє житло, відповідно усталеним звичаям своїх предків, чого легко досягти з затишним теплом родинного вогнища. Якісно для цього підійде вельми модний тепер биокамин.

біокаміни вбудовуються

Біокаміни вбудовуються в нішу, властивості біоетанолу

Біоетанол — альтернативне біологічне паливо, яке в даний час набуває все більшої популярності. Безперестанку відтворений екологічний біоресурс стає повноцінною зміною палива, які промишляли з надр нашої землі, бо дозволяє набагато знизити вихлоп шкідливих газів. Продуктами згоряння біопалива наднового покоління є вода і вуглекислий газ, при цьому виключається вихлоп отруйного діоксиду вуглецю. Варто відзначити і те, що виділення вуглекислого газу відбувається в малій кількості і прирівнюється тому обсягу, який було вжито домашніми рослинами в процесі їх зростання. Так само як і те, що в ході його виробництва було використано натуральне бродіння. За заявами вчених, наприклад, застосування біопалива в двигунах внутрішнього згоряння не засмучує ні хімічного, ні теплового рівноваги Землі. Оскільки, знаходять його з рослинного матеріалу біоетанол, не сприяє скупченню вуглекислого газу і теплової енергії в атмосфері, що в кінцевому підсумку веде до глобального потепління клімату, в зв’язку з початком "парникового ефекту". Широко застосовується такий вид палива і в біокамінах.

Біокаміни вбудовуються в нішу, чому потрібно придбати

Чому ж слід замовити біокаміни для декорації інтер’єру будинку, квартири або як каміни для дачі? Зараз покупців досить важко здивувати комфортом і витонченістю, проте наші біокаміни виділяються з сотень інших пропозицій своїм європейським якістю, функціональністю, низькою вартістю і оформленням, який підійде практично в будь-який стиль інтер’єру приміщень: класичний, античний, готичний, хай-тек, прованс і інші. Кожна вітальня виконана в класичному стилі передбачає наявність каміна, але не завжди існує ймовірність установки звичайного каміна з димарем, витяжкою, в в багатоквартирному будинку це майже неможливо, а звичні біокаміни на рідкому паливі підкреслять натуральність і пишність інтер’єру. Популярний стиль інтер’єру приміщень, навпаки, вимагає просунутих нестандартних підходів до дизайну простору. У подібний інтер’єр частіше вибирають настінні або вбудовуються, в спеціально влаштовану нішу, біокаміни. Декорное освітлення в ніші біокаміна засновує комфортну обстановку в будинку. Кожен декоративний камін можна встановити своїми руками, не привертаючи спеціалізованих фахівців і не проводячи жодних будівельних робіт.

біокаміни вбудовуються

Біокаміни вбудовуються в нішу, дивовижне експлуатаційне якість за хорошою ціною

Стильний прогресивний формат біокаміна, його екологічність і нешкідливість — всі ці достоїнства і переваги будуть радувати Вас довгі роки. Якісний биокамин допоможе зробити Ваш будинок затишним, прикрасить Ваш інтер’єр, створить видимість реального живого вогню, стане джерелом домашнього тепла і затишку. Думаємо, тепер Ви напевно захочете купити биокамин! Принесіть свій індивідуальний формат декоративного біокаміна, підберіть стильний портал або нішу для каміна.

Оцените статью
Добавить комментарий