Біокаміни вбудовуються в нішу і принцип роботи

Біокаміни вбудовуються в нішу і принцип роботи

камін. Почувши це слово, блискавично формується асоціація зі старим замком, обвівшім плющем, з величезною вітальні заставленій старовинними меблями, на самому видному місці — камін, адже в ті часи він був не тільки предметом оформлення, а так само він служив для підсвічування зали та його обігріву. Коли в небі з’являються перші зірки, сім’я цілком збирається біля каміна, з тим, щоб випити, обговорити майбутні справи, поділитися радощами і негараздами. Потріскують поліна, що зачаровує вогонь і комфортне тепло створює інтимний тон і романтичну обстановку.

Зараз на заміну традиційному, приходить биокамин. Що він собою являє? Біокамін — це камін працює на органічному паливному речовині. Пристрій його вкрай нехитро, основу утворює вогнетривкий подіум з 1 або декількома біогорелкамі (опалювальними блоками), скомплектований захисним корпусом зі сталі.

Біокаміни вбудовуються в нішу і біопаливо в біокамінах

Далеко не всі сучасні люди виявляються прихильниками популярних і широко поширених в наш час стилів, наприклад, такого, як hi-tech — з його деякої "наріжним" і манірністю в інтер’єрі приміщення. На сьогоднішній день більшість людей прагнуть прикрасити своє житло, відповідно усталеним традиціям своїх предків, чого з легкістю досягти з домашнім теплом домашнього вогнища. Відмінно для цього знадобиться дуже поширений в даний момент биокамин.

біокаміни вбудовуються

Біокаміни вбудовуються в нішу, властивості біоетанолу

Біоетанол — альтернативне біологічне паливо, яке в даний час отримує все збільшується затребуваність. Систематично поновлюваний екологічний біоресурс стає повноцінною зміною палива, які промишляли з надр нашої землі, так як допомагає значно скоротити викид шкідливих виділень. Продуктами горіння біопалива наднового покоління є вода і вуглекислий газ, при всьому при цьому виключається викид отруйної діоксиду вуглецю. Варто відзначити і те, що викид вуглекислого газу відбувається в меншій кількості і дорівнює тому обсягу, який було використано домашніми рослинами протягом їхнього росту. В рівній мірі як і те, що в процесі його створення було застосовано природне бродіння. За заявами вчених, наприклад, використання біопалива в двигунах внутрішнього згоряння не засмучує ні хімічного, ні теплового балансу нашої планети. Оскільки, який отримують з рослинної сировини біоетанол, не сприяє накопиченню вуглекислого газу та енергії в атмосфері, що в кінцевому рахунку призводить до глобального потепління клімату, в зв’язку з виникненням "парникового ефекту". З великим розмахом використовується даний вид палива і в біокамінах.

Біокаміни вбудовуються в нішу, в зв’язку з чим потрібно замовити

Чому ж можна придбати біокаміни для прикраси інтер’єру будинку, квартири або як каміни для заміського будинку? Сьогодні покупців досить складно вразити комфортністю і витонченістю, проте наші біокаміни виділяються з безлічі пропозицій своєю найвищою якістю, практичністю, незначною вартістю та оформленням, який підходить майже в будь-якій стиль інтер’єру приміщення: класичний, грецький, готика, хайтек, лофт і інші. Будь-яка вітальня виконана в строгому стилі на увазі присутність каміна, але не завжди є можливість установки звичайного каміна з димарем, витяжкою, в квартирі це майже неможливо, а традиційні біокаміни на біопаливі підкреслюють натуральність і витонченість інтер’єру. Сучасний стиль інтер’єру, навпаки, вимагає просунутих нестандартних рішень до змісту простору. В даний інтер’єр частіше вибирають настінні або інтегровані, в спеціально передбачену нішу, біокаміни. Декорное освітлення в ніші каміна організовує затишну обстановку в кімнаті. Будь-декоративний биокамин можна встановити своїми силами, не залучаючи окремих майстрів і не проводячи ніяких будівельно-монтажних робіт.

біокаміни вбудовуються в нішу

Біокаміни вбудовуються в нішу, найкраще споживчу якість за хорошою ціною

Елегантний сучасний стиль біокаміна, його екологічність і надійність — всі ці якості і плюси будуть радувати Вас багато років. Прекрасний биокамин зробить Ваш будинок комфортабельним, прикрасить Ваш інтер’єр, утворює видимість реального живого вогню, зробиться джерелом побутового тепла і затишку. Ми впевнені, тепер Ви точно забажаєте купити биокамин! Створіть свій незвичайний дизайн декоративного біокаміна, виберіть елегантний портал для каміна.

Оцените статью
Добавить комментарий