Біокаміни настінні і принцип роботи

Біокаміни настінні і принцип роботи

камін. Почувши це слово, миттю виникає асоціація зі старовинним замком, обмотаним плющем, з великою вітальнею заставленій старовинними меблями, на самому видному місці — камін, адже в ті дні він був не тільки об’єктом декорування, але і призначався для освітлення кімнати і його обігріву. Коли в небі починають з’являтися перші зірки, сім’я цілком розташовується поблизу каміна, з тим, щоб відпочити, обговорити майбутні справи, обмінятися радощами і невдачами. Тріщать дрова, чарівний вогонь і домашнє тепло утворює задушевний тон і романтичну обстановку.

Зараз на заміну традиційному, приходить биокамин. Що це таке? Біокамін — це камін функціонує на органічному паливному речовині. Пристрій його вкрай нескладно, підстава утворює вогнетривкий подіум з 1 або декількома біогорелкамі (опалювальними блоками), доповнений захисним корпусом з нержавіючої сталі.

Біокаміни настінні і біоетанол в біокамінах

Далеко не всі сучасні люди стали прихильниками престижних і широко поширених в наші дні стилів, наприклад, такого, як хай-тек — з його деякої "наріжним" і холодністю в оформленні приміщення. На сьогоднішній день більшість людей прагнуть прикрасити своє житло, згідно усталеним традиціям своїх предків, чого дуже просто добитися з затишним теплом домашнього вогнища. Як не можна краще для цього підійде вельми модний зараз биокамин.

біокаміни настінні

Біокаміни настінні, фізичні властивості біоетанолу

Біоетанол — альтернативне біологічне пальне, яке в даний час знаходить все збільшується затребуваність. Незмінно поновлюваний екологічний біоресурс є повноцінною зміною палива, що добувається з надр нашої землі, бо дозволяє набагато зменшити викид шкідливих виділень. Продуктами горіння біопалива наднового покоління стають вода і вуглекислий газ, при всьому при цьому виключається вихлоп отруйного діоксиду вуглецю. Варто відзначити і те, що викид вуглекислого газу відбувається в мінімальному розмірі та прирівнюється тій кількості, яке було використано рослинами протягом їхнього росту. В рівній мірі як і те, що в ході його створення було використано природну бродіння. За заявами вчених, наприклад, використання біопалива в двигунах внутрішнього згоряння не засмучує ні органічного, ні теплового балансу нашої планети. Оскільки, що видобувається з рослинного матеріалу біоетанол, не сприяє накопиченню вуглекислого газу і тепла в атмосфері, що в цілому призводить до глобальної зміни клімату, в зв’язку з походженням "парникового ефекту". Широко застосовується даний вид пального і в біокамінах.

Біокаміни настінні, з якої причини слід придбати

Чому ж варто придбати біокаміни для прикраси інтер’єру приміщення житла, квартири або як каміни для дачного будиночка? На даний момент покупців досить важко здивувати комфортністю і витонченістю, проте наші біокаміни виділяються з безлічі пропозицій своїм найвищим споживчим якістю, функціональністю, невисокою ціною і дизайном, який підходить практично в будь-який стиль інтер’єру: класичний, грецький, готичний, хай-тек, ренесанс і інші. Кожна вітальня виконана в строгому стилі передбачає наявність каміна, але не завжди є ймовірність установки типового каміна з димарем, витяжкою, в квартирі це практично неможливо, а звичні біокаміни на біопаливі підкреслюють натуральність і розкіш інтер’єру. Актуальний стиль інтер’єру приміщень, навпаки, передбачає просунутих нестандартних рішень до змісту простору. В даний інтер’єр частіше підбирають настінні або інтегровані, в спеціально передбачену нішу, біокаміни. Мальовниче освітлення в ніші біокаміна формує затишну обстановку в житло. Кожен декоративний биокамин можна встановити своїми руками, не привертаючи спеціальних майстрів і не проводячи ніяких будівельних робіт.

біокаміни настінні

Біокаміни настінні, найкращу якість за найкращою ціною

Стильний сучасний дизайн біокаміна, його екологічність і безпека — всі ці якості і переваги будуть приводити в захват Вас довгі роки. Якісний биокамин зробить Ваш будинок комфортним, прикрасить Ваш інтер’єр, створить видимість натурального живого вогню, буде ключем домашнього тепла і затишку. Ми впевнені, тепер Ви точно захочете купити биокамин! Сформуйте свій оригінальний дизайн декоративного біокаміна, підберіть елегантний портал для каміна.

Оцените статью
Добавить комментарий