Біокаміни настінні і принцип роботи

Біокаміни настінні і принцип роботи

камін. Почувши таке слово, миттю виникає асоціація з античним замком, обвівшім плющем, з грандіозної залою заставленій антикварними меблями, на самому видному місці — камін, оскільки тоді він був не тільки об’єктом декору, але і призначався для освітлення будинку та його обігріву. У той час, коли в небі починають з’являтися перші зірки, вся сім’я зосереджується біля каміна, з тим, щоб відпочити, обговорити майбутні справи, обмінятися радощами і негараздами. Тріщать поліна, зачаровує вогонь і комфортне тепло створює задушевний тон і романтичну обстановку.

біокаміни настінні

Зараз на зміну класичному, приходить биокамин. Що ж це таке? Біокамін — це камін функціонує на органічному паливі. Пристрій його вкрай нескладно, основу оформляє вогнетривкий подіум з однією або декількома пальниками (опалювальними елементами), доповнений захисним корпусом зі сталі.

біокаміни настінні

Біокаміни настінні і біопаливо в біокамінах

Далеко не всі сучасні люди є прихильниками популярних і широко поширених сьогодні стилів, наприклад, такого, як хай-тек — з його певною "наріжним" і манірністю в інтер’єрі. В даний час більшість людей прагнуть прикрасити своє житло, згідно з усталеними традиціями своїх предків, чого запросто домогтися з приємним теплом родинного вогнища. Якісно для цього знадобиться дуже модний в даний момент биокамин.

біокаміни настінні

Біокаміни настінні, властивості біоетанолу

Біоетанол — альтернативне енергетичне паливо, яке в наш час набуває все більшої знаменитість. Постійно відновлюваний екологічно чистий біоресурс є повноцінною зміною палива, які промишляли з надр нашої землі, бо допомагає набагато зменшити викид токсичних газів. Продуктами згоряння біопалива наднового покоління стають вода і вуглекислий газ, при всьому при цьому виключається викид отруйної діоксиду вуглецю. Варто зауважити й те, що виділення вуглекислого газу відбувається в малій кількості і прирівнюється тій кількості, яке було використано рослинами в ході їх зростання. В рівній мірі як і те, що в ході його створення було використано природну бродіння. За твердженнями експертів, наприклад, експлуатація біопалива в двигунах внутрішнього згоряння не порушує ні органічного, ні теплового балансу нашої планети. Оскільки, одержуваний з рослинної сировини біоетанол, не має до накопичення вуглекислого газу і енергії в атмосфері, що в кінцевому підсумку призводить до глобального потепління клімату, перебувати в зв’язку з початком "парникового ефекту". Широко використовується такий вид пального і в біокамінах.

Біокаміни настінні, завдяки чому варто купити

Чому слід замовити біокаміни для прикраси інтер’єру будинку, офісу або як каміни для дачного будиночка? Сьогодні покупців досить важко здивувати комфортністю і витонченістю, проте наші біокаміни різняться від безлічі пропозицій своїм європейським споживчою якістю, функціональністю, низькою вартістю і оформленням, який підійде практично в будь-якій стиль інтер’єру приміщень: традиційний, античний, готика, модерн, мінімалізм і інші. Будь-яка вітальня виконана в традиційному стилі має на увазі наявність каміна, але не завжди є можливість установки стандартного каміна з димоходу, витяжкою, в квартирі це майже неможливо, а класичні біокаміни на біопаливі підкреслять природність і пишність інтер’єру. Актуальний стиль інтер’єру, навпаки, вимагає нових нестандартних рішень до змісту простору. В даний інтер’єр частіше підбирають настінні або вбудовуються, в спеціально передбачену нішу, біокаміни. Мальовниче освітлення в ніші каміна формує затишну обстановку в кімнаті. Кожен декоративний камін можна монтувати своїми силами, не залучаючи окремих майстрів і не проводячи ніяких будівельно-монтажних робіт.

біокаміни настінні

Біокаміни настінні, кращу якість за найкращою ціною

Елегантний сучасний стиль біокаміна, його екологічність і безпека — всі ці якості і переваги будуть приводити в захват Вас довгі роки. Високоякісний биокамин допоможе зробити Ваш будинок комфортабельним, прикрасить Ваш інтер’єр, створить видимість справжнього живого вогню, стане ключем сімейного тепла і затишку. Ми впевнені, тепер Ви напевно побажаєте купити биокамин! Створіть свій оригінальний дизайн декоративного біокаміна, виберіть елегантний портал для каміна.

Оцените статью
Добавить комментарий