Біокаміни настінні і установка біокаміна

Біокаміни настінні і установка біокаміна

камін. Почувши це слово, миттєво починається асоціація зі античним замком, обвівшім плющем, з величезною залою заставленій старовинної меблями, на найбільш помітному місці — камін, оскільки в той час він був не тільки предметом оформлення, але і служив для освітлення кімнати і його обігріву. Коли в небі починають з’являтися перші зірки, вся сім’я зосереджується навколо каміна, з тим, щоб випити, обговорити майбутні справи, поділитися радощами і невдачами. Тріщать поліна, чарівний вогонь і домашнє тепло створює близький тон і романтичну атмосферу.

Сьогодні на заміну класичним, приходить биокамин. Що це таке? Біокамін — це камін працює на органічному паливі. Пристрій його вкрай просто, підстава становить вогнетривкий подіум з однією або декількома пальниками (опалювальними елементами), укомплектований захисним корпусом зі сталі.

Біокаміни настінні і біопаливо в біокамінах

Далеко не всі сучасні люди є прихильниками популярних і широко поширених в наш час стилів, наприклад, такого, як хайтек — з його певною "наріжним" і манірністю в інтер’єрі. В даний час багато хто прагне прикрасити своє житло, відповідно усталеним традиціям своїх прабатьків, чого легко досягти з домашнім теплом родинного вогнища. Як не можна краще для цього підійде вельми поширений тепер биокамин.

біокаміни настінні

Біокаміни настінні, властивості біоетанолу

Біоетанол — альтернативне біоенергетичне паливо, яке в наш час купує все збільшується популярність. Безперестанку відновлюваний екологічний біоресурс є повноцінною заміною палива, що добувається з надр Землі, так як допомагає значно зменшити вихлоп шкідливих газів. Продуктами згоряння біопалива наднового покоління є вода з вуглекислим газом, при цьому виключається вихлоп отруйного діоксиду вуглецю. Варто зауважити й те, що викид вуглекислого газу відбувається в мінімальній кількості і прирівнюється тій кількості, яке було вжито домашніми рослинами в ході їх зростання. В рівній мірі як і те, що в процесі його виготовлення було використано натуральне бродіння. За твердженнями експертів, наприклад, застосування біопалива в двигунах внутрішнього згоряння не порушує ні хімічного, ні теплового балансу нашої планети. Оскільки, який отримують з рослинної вихідної сировини біоетанол, не сприяє накопиченню вуглекислого газу і теплової енергії в атмосфері, що в кінцевому рахунку веде до глобального потепління клімату, перебувати в зв’язку із зародженням "парникового ефекту". Широко експлуатується даний вид палива і в біокамінах.

Біокаміни настінні, завдяки чому варто придбати

Чому можна купити біокаміни для прикраси внутрішнього оздоблення житла, офісу або як каміни для дачі? Сьогодні покупців досить важко здивувати зручністю і витонченістю, проте наші біокаміни виділяються з сотень інших пропозицій своїм передовим якістю, функціональністю, низькою ціною і дизайном, який підійде практично в будь-який стиль інтер’єру: традиційний, античний, готика, хайтек, лофт і інші. Кожна вітальня виконана в традиційному стилі має на увазі присутність каміна, але не завжди існує можливість монтування звичайного каміна з димоходу, витяжкою, в сучасному будинку це практично неможливо, а звичні біокаміни на біопаливі підкреслять природність і витонченість інтер’єру. Популярний стиль інтер’єру приміщення, навпаки, передбачає просунутих нестандартних рішень до оформлення простору. У такий інтер’єр частіше вважають за краще настінні або вбудовуються, в додатково влаштовану нішу, біокаміни. Декоративне освітлення в ніші каміна засновує затишну обстановку в кімнаті. Кожен декоративний биокамин можна монтувати своїми силами, не залучаючи спеціалізованих фахівців і не проводячи жодних будівельних робіт.

біокаміни настінні

Біокаміни настінні, найкращу якість за оптимальною ціною

Модний сучасний дизайн біокаміна, його екологічність і надійність — всі ці достоїнства і переваги будуть приводити в захват Вас довгі роки. Прекрасний биокамин може зробити Ваш будинок приємним, прикрасить Ваш інтер’єр, створить видимість справжнього живого вогню, стане джерелом домашнього тепла і затишку. Вважаємо, тепер Ви точно захочете купити биокамин! Принесіть свій унікальний дизайн декоративного біокаміна, виберіть стильний портал або нішу для каміна.

Оцените статью
Добавить комментарий